O Verandě

Jaké štěstí, že měla vila Vilekula verandu! Kam jinam by Pipi Dlouhá punčocha ustájila koně, po kterém tak dlouho toužila? Veranda byla též skvělým místem pro odpolední svačinu, to potom Pipi koně popadla a odnesla na zahradu.

Taková veranda se hodí z mnoha důvodů. Zve a láká ke vstupu do domu. K rozjímání a upíjení kávy v křesle na čerstvém vzduchu. Na verandě navíc nic neunikne vaší pozornosti. Náš magazín jsme nazvaly Verandou, protože i on chce nabízet rozhled, relaxaci, lákat vás a zvát. Kam? Tam, kde se cítíme jako doma, do světa knih pro děti.

Na stránkách Verandy píšeme o dětských knihách, které jsou něčím výjimečné, do kterých jsme se zamilovaly, které nám berou dech, zpomalují čas, přináší vnitřní pohlazení či dobrodružné vzrušení. O knihách, které v záplavě knih něčím vynikají a mají šanci stát se nezapomenutelnou klasikou. Chceme také psát o knihách, které na první pohled možná vypadají všedně, ale mají všechny kvality pro to, aby oslovily malé i větší čtenáře a pomohly jim objevit, jaké je to číst pro radost.

Veranda vznikla také proto, aby vám pomáhala s rozhodováním, do které z knih, které jsou dostupné na knižním trhu nebo uložené na poličkách knihoven, chcete „vstoupit“. A občas sem třeba přineseme i nějakého toho „koně“, který vás příjemně překvapí.

Vítejte, udělejte si pohodlí a vězte, že z Verandy jste srdečně zváni dál, do dětského knihkupectví Dlouhá punčocha.

il.: Ingrid Vang Nyman

Odběr příspěvků

Zaregistrujte se a obdržíte upozornění e-mailem, jakmile bude zveřejněn nový příspěvek.

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: